Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası Spotify’da

Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası Spotify Logo

Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası – AGSO Spotify’da!

 

Spotify Profiline Gitmek için Tıklayınız

 

AGSO etiketi ile yayınlanan konser kayıtlarımıza Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi Spotify üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Ankara Youth Symphony Orchestra is on Spotify! Listen to our concert recordings and don’t forget to follow us!

 

8 Mayıs 2019 Konser Kayıtları

 

Koussevitzky: Double Bass Concerto, Op. 3

19 Aralık 2018 Konser Kayıtları

 

Beethoven: Symphony No. 5 in C Minor, Op. 67

Lebrun: Oboe Concerto No. 1 in D minor

Weber: Clarinet Concerto No. 1, in F minor, Op. 73

Spotify

 

Spotify Dünya’nın en çok kullanılan müzik dinleme platformlarından birisi olarak kabul edilebilir. Çevrimiçi müzik dinleme konusunda yeni alışkanlıklar yarattığı için tartışmasız bir gerçektir.

Müzik piyasasındaki en büyük problemlerden birisine bulduğu çözüm Spotify adına bu durumu doğurmuştur. Bu en büyük problem ulaşılabilirliktir. Geçmişte dinleyiciler sanatçıların kayıtlarına ulaşmak için birçok zorlu ve pahalı süreçlerden geçmek zorunda oldukları söylenebilir. Spotify’ın ortaya çıkmasından sonra ise bu konuda farklı çözümler sunulmaya başlanmıştır.

Aylık belirli bir ücret karşılığında dinleyicilerin sanatçıların eserlerine ulaşma konusundaki engelleri kaldırılmıştır. Bununla beraber ulaşılabilir müziklerin sayısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple de birçok müzik servisi birbirisiyle yarışmaktadır. Bu yarışın en önemli tarafı olarak Spotify ise artık Ankara Gençlik Senfoni Orkestrasının kayıtlarını yayınlamaya başlamıştır.

AGSO Etiketli Kayıtlarımız

AGSO etiketi ile yayınladığımız albümlerimize Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz dinleyicilerimizle konser kayıtlarımızı ve stüdyo kayıtlarımızı paylaşmak isteriz. Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası bünyesinde bulunan toplulukların kayıtlarına da aynı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu topluluklar AGSO Quartet, AGSO Tahta Üflemeli Topluluğu ve AGSO Bakır Üflemeli Topluluklarıdır.

Topluluklarımızın kayıtları ise çok yakın bir zamanda sizlerin beğenisine sunulacaktır.

Spotify gibi servislere ek olarak ise Ankara Gençlik Senfoni Orkestrasının 

 

 

Ankara-gençlik-Senfoni-Orkestrası-AGSO-Logo

 

Konser Arşivimize Ulaşmak için Tıklayın

Çalışmalarımızı takip edebileceğiniz platformlardan en önemlisi olan Spotify’a ek olarak bizleri sosyal medya üzerinden takip etmeyi de unutmayın!

Sosyal Medya Hesaplarımız:

AGSO Facebook Sayfası

AGSO Instagram Hesabı

AGSO Twitter Hesabı

AGSO YouTube Kanalı

AGSO LinkedIn Sayfası