Batuhan Civelek

Obua Sanatçısı

Batuhan Civelek

Sanatçının solist olarak yer aldığı konserimiz:

19 Aralık 2018 Konseri

Batuhan Civelek – 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı obua bölümüne Meral Vural Leblebicioğlu’nun öğrencisi olarak girdi.

Francesco Lovecchio, Giorgio Proietti ve Albrecht Mayer tarafından verilen masterclasslara katıldı.

Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası, Orkestra Akademik Başkent, Başkent Oda Orkestrası ve Hitit Filarmoni Orkestrası ile solist olarak konser verdi.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası, Hacettepe Üniversitesi Senfoni Orkestrası, Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası, KKTC Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Orkestra Akademik Başkent, Orchestra’Sion, Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası, Filarmoni Antalya Orkestrası, International Campus Musica Polignano Festival Orkestrası, Klasik Keyifler Festival Orkestrası, Hitit Filarmoni Orkestrası ve Türk-Alman-Fransız Gençlik Orkestrası ile birçok konserlerde yer aldı. Her yıl düzenli olarak solo ve oda müziği konserleri vermektedir.

Capsi Art 1. Uluslararası Sanat Yarışması (Ukrayna) Grand Prix ödülü ve 20. Uluslararası Genç Müzisyenler Oda Müziği Yarışması’nda Alegria Nefesli Beşlisi grubu ile ikincilik ödülü elde etti.

Liseyi 1 yıl erken bitirmiş olup Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan 2019 yılında Yüksek Şeref Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.